ВИДЕО: Ѝ упаднале на настап и ѝ направиле неред - Беквалац не знаела што ја снашло

Наташа Беквалац пеела во Будва кога изненадно на бината се појавиле момците од Магла Бенд.

Пејачката била толку пријатно изненадена, па отпеала со нив неколку песни.

„Кога нашите другари ќе ни направат изненадување и чест пред сите, па ќе дојдат на свирка“, напишала пејачката во опис на видеото кое го објавила на Инстаграм.

 
 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.07.2019 - 19:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега