ВИДЕО: И тоа се случува од трема - девојка прдна на канадскиот 'Идол'

Натпреварувачка на шоуто Идол во Канада прдна од трема пред жирито. Девојката веднаш се извини, а жирито слатко се изнасмеа.

Погледнете...

најчитано сега