Видео: И Србите пишуваат „чудо невидено“ - Шерифовиќ со долга коса и во штикли

Српската пејачка Марија Шерифовиќ во емисија се појавила со долга коса и високи потпетици, што изненадило многу нејзини фанови.

Снимка од српската евровизиска победничка од пред 10 години од една емисија се појавила на Инстаграм и ги изненадила сите.

На видеото Марија пее песна од Мараја Кери, во досега невидено издание. И српските медиуми биле изненадени од ова видео, па напишале „чудо невидено“.

 

 

 

13.06.2018 - 09:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега