ВИДЕО: Ѝ ги уапсиле родителите, па таа излегла од автомобилот - полицајците запрепастени од нејзиниот потег

Поради сомнение дека ограбиле продавница, полицајците запреле пар на Флорида, за да ги уапсат.

Полицијците биле добро вооружени и опремени, бидејќи имале информација дека парот со себе има оружје. Чад Бом и Џејмс Мкамулеј запрени се на улица, а полицијата вперила оружје кон нив.

Минувачите снимиле дел од апсењето. Во еден момент следувал дел кој ги шокирал сите. Од автомобилот излегло 2-годишно девојче и тргнало кон полицијаците.

Цело време ги држело рацете кренати, како и нејзините родители.

Полицајците не можеле да веруваат во тоа што го гледаат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 15:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега