ВИДЕО: „И да се фрлам од овој прозор, нема да има голема штета“ - Карлеуша ги загрижи фановите

Оља Карлеуша ги запрепасти фановите со својата објава, откако на Инстаграм преку видео објави дека сака да се фрли низ прозор.

Имено, пејачката лежела на кревет и ја снимала прекрасна соба во која престојувала, па ја свртела камерата кон прозорецот, а потоа кажала:

„Јас низ овој прозор, точно и да се фрлам, не би имало некоја голема штета“, рекла Карлеуша, а потоа боса се упатила кон отворениот прозор.

На видеото се гледа дека таа е сместена во висококатница, а ова ги загрижило нејзините фанови, кои пишувале коментари под видеото.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2019 - 20:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега