ВИДЕО: Хорор што вечно ќе го паметат - ќе се замрзнете од страв

Дали сте дел од оние луѓе кои се вртат постојано позади себе мислејќи дека некој ве следи или пак за време и после гледањето на хорор филм се чувствувате преплашено?

Дури и да не се пронаоѓате во овие два случаи, некогаш во животот сигурно сте почувствувале страв.

Лицата во видеото подолу, без сомнеж, дефинитивно почувствувале голем страв…

 

 

 

19.06.2017 - 11:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа