ВИДЕО: Груевски одмавна со раката на прашањето дали добил покана за затвор

Екс-премиерот Груевски не одговори дали ја примил поканата за затвор, туку само пред новинарите одмавна со раката.

Тој не одговори ни дали ќе се жали до Кривичен.

 

 

 

 

 

05.11.2018 - 11:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега