ВИДЕО: Груби леташе орли во емисија во живо - го нарече Стоилов играчот со број 5

Пратеникот од редовите на ДУИ Артан Грубиво живо од студиото на Телевизија 24 го леташе албанскиот орел и го нарече Стојанче Стоилов играчот со број 5.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 23:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега