Видео: Гром удри во дрво и буквално го распарчи - страшен момент снимен на камера

Страшна компилација на видеа од громови. Навистина страшно да се гледа.

Попладне е најавено невреме за кај нас.

 

 

 

14.06.2018 - 12:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега