ВИДЕО: „Грми“ познатиот хит во соблекувалната - вака Златан Ибрахимовиќ се релаксира после тренинг

Еден од најдобрите светски фудбалери, Златан Ибрахимовиќ со оваа песна се релаксира по напорниот тренинг.

Популарниот Ибра ги собра сите симпатии од регионот.

На социјалната мрежа Твитер, Ибрахимовиќ објави видео од соблекувалната на кое може да се види како по напорниот тренинг се подготвува за дома.

„Само за тебе Боеграџанко мала“ од Халид Бешлиќ е песната со која Златан се релаксира по напорниот тренинг.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2019 - 23:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега