ВИДЕО: Градоначалничката на Битола правеше стој на глава

На промоцијата на новата спортска сала во Битола, градоначалничката пред присутните направи стој на глава и упати порака до младите.

- „Порака до сите млади-за сите оние кои што сакаат да ви  го превртат светот има еден лек -гледајте ги работите од друга перспектива, останете свои и не дозволувајте да ви го сторат тоа“, пренесува порталот Апла.мк.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2019 - 12:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега