ВИДЕО: Гори зграда во Кисела Вода

Густ црн чад се издига од зградата која гори во скопска Кисела Вода.

Сирени на полиција, пожарна и Брза помош се борат со пожарот кој беснее од пред 15-ина минути.

Се очекуваат детали.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.06.2019 - 15:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега