ВИДЕО: Гори возило на автопатот Велес-Скопје

Гори автомобил на автопатот Скопје-Велес. 

Голем облак од дим се издигал од возилото, а не е познато дали има повредени лица и како се запалил.

Се очекуваат детали.

Извор: markukule.mk

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.06.2019 - 15:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега