ВИДЕО: Голите гради во прв план - Дара Бубамара во секси поза без шминка

Пејачката Дара Бубамара позната е по својот остар јазик па така го привлекува вниманието во јавноста каде и да се појави.

Овој пат пејачката наместо со јазикот, таа истиот го „затвори“ и се одлучи на друг начин да го сврти вниманието на јавноста.

Пејачката се обиде да се фотографира без шминка на себе, но сепак се одлучила за филтер, но фановите сепак и покрај тоа наместо неа ги забележаа нејзините џиновски гради кои ги стави во преден план.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.01.2020 - 16:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега