ВИДЕО: Голф преминува на црвено и удира во автомобилот на Маша Терзиќ - снимена несреќата

Маша Терзиќ, ќерката на Ѕвездан Терзиќ, директорот на „Црвена ѕвезда“ е повредена во сообраќајна несреќа која се случила вчеравечер во Белград.

Маша, како што пренесуваат српските медиуми итно е пренесена на Ургентниот центар.

Во драматичната сника од сообраќајката во која учествувала таа, е прикажано како „голф“ кој поминува на црвенот, предизвикува тешка несреќа.

Снимка од несреќата објавија српските медиуми:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.06.2019 - 18:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега