Видео: Го зема микрофонот и започна лудилото, а Жика и Саша умираа од смеење

 

Исклучително популарното шоу за музички натпревар „Ѕвезде Гранда“ стана место каде што се откриваат новите естрадни имиња, но не може да се каже дека на аудицијата се пријавуваат само талентирани кандидати.

Еден од таквите е човекот кој објаснил дека со музика се занимава само на шега, а потоа ја испеал популарната песна од Цеца, „Цветак зановетак“ за помалку од 45 секунди, на што директорот на Гранд, Саша Поповиќ и водителот Жика Јакшиќ почнале гласно да се смеат.

Погледнете го урнебесното видео:

 

 

 

13.10.2017 - 09:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа