ВИДЕО: „Ѓубре еден, куршум во чело веднаш“ - од прозор гледале апсење на разбојник, па коментирале

После грабеж во банка во Мостар, на интернет се појави снимка од жена, која од блиската канцеларија снимала и го коментирала разбојникот и неговото апсење.

Ова видео привлече голем број коментари од воодушевените корисници на социјалните мрежи, а поедини оцениле дека со Херцеговките нема „лабаво“.

„Ѓубре едно, куршум во чело му треба. Погледнете ги овие кутри луѓе. И мене ми се тресат нозете, а не пак нив“, се само некои од коментарите кои се слушаат на оваа снимка.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.03.2019 - 11:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега