ВИДЕО: Георгина возејќи се на јахта ја вклучи предната камера - џиновските силикони во преден план

Свршеницата на Кристијно Роналдо никако да престане да провоцира.

Овој пат на милионските фанови на социјалните мрежи им го помати умот со најново видео кое го објави.

Имено на истото таа се сонча на јахта, а откако ја вклучи предната камера имаше што да се види.

Од блискиот кадар на нејзините џиновски гради буквално им застана здивот на многумина, погледнете.

Инаку во овој момент Георгина и Роналдо се на одмор, но засега не се знае од каде таа им посака добро утро на фановите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.10.2020 - 10:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега