ВИДЕО: Гавазова покажа како се „меша“- стомачен танц како што не сте виделе досега

Популарната фолкерка која е една од најзгодните на нашиве простори, Сузана Гавазова е доста активна на социјалните мрежиа сега на Инстаграм објави ново видео.

Гавазова освен тоа што одлично пее, таа и одлично танцува, па сега и го докажа тоа.

Имено на видеото таа е во бикини и покажа како се изведува стомачен танц.

Нејзините фанови задоволни од тоа што го видоа редеа само позитивни коментари.

Погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

Belly dance..

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on Jun 18, 2019 at 6:05am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.06.2019 - 18:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега