ВИДЕО: Гаф на мисица кој го насмеа светот - кога почнала Првата светска војна?

Натпреварувачката за Мис Белгија во едно Тв шоу покажа колку "знае" Историја. На прашањето кога започнала Првата светска војна, таа одговори пред десет години! Погледнете...

21.01.2014 - 10:03

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега