ВИДЕО: Еве зошто овој човек секој ден доцнел на работа?!

Иако кучињата се познати како најдобрите пријатели на човекот, сепак , можат да бидат и најлоши кога се работи за навременето будење.

Човекот кој го објавил, напишал: Денес дознав зошто се будам доцна секој ден. Мојот боксер Кермит ми го исклучува алармот! Треба да го притисне копчето и да го задржи, но очигледно, тој го може и тоа!
14.01.2014 - 19:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега