ВИДЕО: Еве како да ги направите незаборавни овие празници – Подгответе „Соте од свински врат“

 

Новата година и божиќните празници се неверојатно блиску, периодот кој сите го поминуваат со своите најблиски. Доста беше од стандардните јадења кои ги повторуваме за сите свечености. За да креирате незаборавни спомени за овие празници, направете нешто ново, нешто што досега не сте го пробале. Марк Де Јонг и Агриа ви препорачуваат: Соте од свински врат.

 
 
19.12.2016 - 14:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа