ВИДЕО: Елена Велеска влезе во теретана и покажа како вежба- не е ни чудно што така добро изгледа

Позната македонска фолкерка Елена Велевска влезе во теретана и покажа како вежба.

Стегната во хеланки и кратка маичка таа покажа со каква леснотија ги прави вежбите, па не е ни чудо што така добро изгледа.

Стегнати раце, стомачни, но и бујни гради, Велесска просто зрачи со сексапил.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elena Velevska Fans (@elenavelevskafans)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2021 - 17:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега