ВИДЕО: Една од најзгодните Србинки облече кожни хеланки - поради нејзиното тело никој не може да верува дека има 2 деца

Манекенката Јована Ѓорѓевиќ од Нови Сад, во моментов живее во Италија и заслужено ја носи титулата една од најубавите Србинки.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on Nov 9, 2019 at 4:01am PST

Јована на Инстаграм ја следат повеќе од 300.000 луѓе, а со фотографиите кои секојдневно ги објавува, покажува дека бременоста и мајчинството не се изговор некој да се запушти себеси.

Заедно со фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ имаат две деца, но и покрај тоа нејзиното тело е доказ дека тренингот и здравиот начин на живот се исплаќаат.

Неодамна објавила фотографија и видео снимка во кожни хеланки и ги запалила социјалните мрежи.

 
 
 
View this post on Instagram

Aaaand she's gone.

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on Nov 8, 2019 at 1:04pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.11.2019 - 18:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега