ВИДЕО: Една година по свадбата, македонската пејачка повторно во невестински фустан

Убавата македонска пејачка Симона Поповска минатата година застана на „лудиот камен“ со својот избраник Крис Поповски, а после една година таа реши повторно да облече невестински фустан.

За потребите на рекламна кампања симона облече венчаници. Таа на својот Инстаграм профил објави видео од снимањето, погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

 16, 2019 at 10:17am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2019 - 11:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега