ВИДЕО: Џони Деп танцуваше на песна од Ана Бекута - зграби згодна русокоса, па заигра

На интернет кружи снимка од Џони Деп, кој во друштво на непозната рускоса се весели на песната „Златиборски зоре“. Актерот наводно, е „уловен“ во Будва и привлекол големо вмнимание во јавноста, а никој не може да верува во тоа што го гледа.

Многумина не веруваат дека тоа е навистина актерот и сметаат дека е само момче кое многу личи на него, или евентуално неговиот дуплер.

Погледнете и проценете:

 

 

Инаку, актерот беше во посета на Белград кон почетокот на годинава поради снимање на филм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.07.2019 - 15:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега