ВИДЕО: Џенифер Лопез воопшто не се променила- После 20 години ја повтори истата сцена и се расоблече на плажа

Џенифер Лопез неодамна сними кратко видео на плажа во чест на 20-годишнината од нејзиниот втор албум ‘J.Lo’ кој започна со тоа што таа започна да се расоблекува и да ги симнува накитот непосредно пред да ја соблече маичката.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Така, две децении подоцна, музичката дива „оживеа“ моменти од музичкиот спот за песната „Love Don’t Cost A Thing“ што никогаш нема да ги заборавиме, а за пејачката времето како да застанало.За 20 години се чини како таа воопшто да не се променила.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Да потсетиме, песната беше објавена во декември 2000 година, а еве како изгледаше Џеј Ло тогаш и сега.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.01.2021 - 10:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега