ВИДЕО: Џенифер Лопез и нејзиниот вереник ги изненадија сите - Алекс го облече нејзиниот фустан и почна да танцува

Пејачката и поранешниот бејзбол играч одговориле на предизвикот кој им го задал Дрејк, па танцувале и си ја замениле гардеробата.

Џенифер и нејзиниот вереник Алекс Родригез ги шокирале своите следбеници на социјалните мрежи кога започнале да танцуваат и си ги замениле улогите. Ова видео стана хит на социјалните мрежи и за еден ден собра неколку милиони прегледи. Станува збор за предизвикот популарен на социјалната мрежа Тик-ток, кој налага едно лице да танцува додека се снима, а кога ќе се слушне звук за прекин тие двајца да си ги сменат местата и гардеробата. 

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

Late night Tiktoks @jlo . Follow me at AROD13!!!

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on Mar 8, 2020 at 8:27pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.03.2020 - 09:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега