ВИДЕО: Џеј Ло мами воздишки – крупен кадар од облините во жежок костим за капење

Џенифер Лопез повторно се соблече во костим за капење и го покажа своето совршено тело.

На својот Инстаграм профил таа објави кратко видео од плажа на кое е во едноделен бел костим за капење, а своите облини ги снимила од близок агол.

 
 
 
View this post on Instagram

No one likes a shady beach... @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Mar 4, 2020 at 4:51pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега