ВИДЕО: Џастин Тимберлејк му помогна на момче да ја запроси девојката

Уште едно интересно запросување но овој пат на концерт на пејачот Џастин Тимберлејк.  Џош успеал да исконтактира со тимот на пејачот Џастин уште во ноември. знаејќи дека ќе доааѓаат во Кентаки, и ги замолил да приедат изненадување за неговата девојка.

Неговата девојка Ким ништо не знаела и кога отишла на концертот таму ја чекало големо изненадување. Погледнете како ова момче успеа да ја иненади својата девојка.

 

17.12.2013 - 15:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега