ВИДЕО: Дурловски пречекан со прегратки - Бурни реакции кај роднините на осудените

Оперскиот пејач Игор Дурловски доби ослободителна пресуда за инцидентите во Собранието на 27-ми април.

Телма пренесува дека пред Судот бил пречекан со прегратки од најблиските.

Роднините на осудените бурно реагираа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.03.2019 - 16:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега