ВИДЕО: Драматично во БиХ - поплавите загрозуваат животи, водата го прекри цел град

Поплавите во Босна и Херцеговина направија големи штети, а на Фејсбук се појави и снимка од Приједор кој се наоѓа под вода.

На снимката може да се види дека дел од градот е под вода, а но и околината на шумите и нивите.

Погледнете како изгледа Приједор под вода:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.05.2019 - 15:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега