Видео: Дождот направи „река" на Партизанска

Силно невреме го зафати Скопје вечерва. Силни грмотевици, ветер и дожд се сликата во главниот град.

Поројниот дожд направи река на Партизанска.

Видеото е објавено на социјалните мрежи.

 

 

 

 

23.05.2018 - 20:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега