ВИДЕО: Домаќинки- вака се мијат садови

Брзината со која овој човек ги мие садовите, навистина е неверојатна. Kога секоја домаќинка би ја поседувала оваа вештина никогаш не би имала проблем околу миењето садови.

Погледнете со која брзина овој човек го прави тоа...

15.01.2014 - 13:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега