ВИДЕО: Додека продавачката и ја пакуваше облеката која ја купи, таа без срам ѝ го украде мобилниот

Во еден бутик во Нови Сад се случила кражба на мобилен телефон.

На снимката објавена на српските портали, јасно се гледа како една госпоѓа излегува од каината за пробување облека и доаѓа до каса за да плати.

Продавачката додека ја пакува облеката што ја купува, телефонот го остава на пултот, а госпоѓата без срам го зима и го става во ташна и полека си излегува од бутикот.


 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2020 - 18:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега