ВИДЕО: Добитна комбинација-секси навивачки и мешање со хулахоп

Навивачките на „ Далас каубојс“ станаа вистински хит на  Јутјуб. Тие за време на една фотосесија снимиле интересна кореографија со вртење хулахоп.

За само неколку дена ова видео е прегледано 738.000 пати.

15.01.2014 - 09:43

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега