(ВИДЕО) Димитриевски: СДСМ некогаш беше сериозна политичка партија, со кандидати како вас падна на ова дереџе

Максим Димитриевски, независниот кандидат за градоначалник на Куманово, вечерва во магазинот „КликПлус“ на ТВ21 истакна дека СДСМ порано била сериозна политичка партија.

„СДСМ некогаш беше сериозна политичка партија, со кандидати како вас панда на вакво дереџе“-истакна Димитриевски.

27.10.2021 - 22:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега