ВИДЕО: Девојката го изневерувала, па одлучил јавно да ја посрамоти

 

На интернет може да најдете еден куп снимки на кои разочаран поединци им се одмаздуваат на неверните партнери, но има неколку кои се издвојуваат, како според бројот на прегледи така и по „грубоста„

Нил Брунберт, дознал дека неговата девојка Алекс, која имал намера да ја побара за жена, го изневерува и тоа со момче кое живее во близина по име Томас, па одлучи да ја посрамоти пред целиот свет.

Знаел дека Алекс му прачала разголени фотографии и на него и на Томас, но не сакал да се соочи со неа се додека не испланира одмазда.

Направил се да изгледа како романтично запросување а на крајот го поставил прашањето „кој е Томас, по ѓаволлите„

Сето тоа го снимил и ставил на YouTube а до денес има над 15 милиони прегледи.

Погледнете го видеото:

 

 

 

 

12.08.2017 - 13:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа