(ВИДЕО) Девојка се качува по огради и им извикува на животните во забранетата зона во Зоолошката во Скопје

Девојка објавила видео на социјалната мрежа Тик Ток, како се качува по оградите на Зоолошката во Скопје, и се движи во забранетата зона за посетители, предизвикувајќи ги животните.

Ова видео многу брзо се прошири на сите платформи. Имено, како што велат, станува збор за студентка на криминологија. 

На видеото буквално се гледа како ги вознемирува животните. 

 

28.10.2021 - 13:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега