ВИДЕО: Демонстрант им даде цвеќе на полицајците пред Влада

Демонстрант се обиде да им даде цвеќе на полициските службеници кои во кордон стоеја пред зградата на Владата.

На видеото објавено на социјалните мрежи е напишано протестирачите да не удираат кон полицијата бидејќи и тие се на иста мака.

 

04.07.2022 - 21:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега