Видео: Декорирајте велигденски јајца со фолија - многу брзо и лесно

 

Велигденските јајца може да ги направите и само со фолија.

Ова е супер идеја за необични јајца.

 

 

 

12.03.2018 - 20:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа