ВИДЕО: Дара Бубамара се пофали со снимка со полни раце пари

Српската пејачка Дара Бубамара се пофали со кратко видео со поранешниот сопруг Милан , кој според неа и дал пари за шопинг.

Двајцата снимени со полни раце банкноти со по 50 и 100 евра, со кои Дара мафта пред камерата.

„Отидов во шопинг, напшиа Дара, па низ смеа му ги врати парите на Милан и наведе дека не и требаат.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.03.2020 - 08:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега