ВИДЕО: Дара Бубамара се изгладнува за да ослабе - тенкиот струк ги загрижи фановите, се гледаат само огромните гради

Дара Бубамара е позната по своите облини и по тоа дека варира со тежината, но овој па се одлучила на строга диета односно гладување, за линијата да ја доведе до совршенство.

Имено, таа на Инстаграм објави снимка на која вели дека гладува и тренира.

Таа со оваа објава загрижи многу свои фанови, затоа што сметаат дека ваквиот начин не е ни малку здрав и дека не смее да гладува, туку правилно да се храни.

„Гладна, тренирам, но се исплати“, вели Дара во видеото.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.09.2019 - 18:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега