ВИДЕО: Дара Бубамара го однела татко ѝ на козметичар - со една изјава тој ги насмеал сите

Српската пејачка Дара Бубамара го однела својот татко Петар на козметичар, каде правел педикир, а таа цело време го снимала.

Пејачката снимката веднаш ја објавила на друштвените мрежи и ги воодушевила своите следбеници.

Додека таткото на Дара седел, таа го прашала каква била таа како мала.

„Не си ти ни сега голема“, рекол тој и ги насмеал сите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 20:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега