Видео: Чудовиште живеело во канализацијата, а потоа излегло од вц школката

 

Можеби станува збор и за интернет измама, но чудовиштето кое излегло од вц школката е прилично мистериозно. Луѓето кое го „фатиле“ тврдат дека е долго најмалку 2 метри.

Огромно чудовиште е снимено во тоалетот на 25-годишниот фотограф од Малезија, Зула Ханиф Анип.

Погледнете:

 

 

 

 

12.10.2017 - 10:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа