ВИДЕО: Чудо во Летонија - се појави вир кој голта се пред себе

Дефинитивно Источна Европа крие голем број тајни. Викендов во Летонија се случи чудо кога се отвори дупка во водата која буквално голташе се.

Погледнете...

најчитано сега