ВИДЕО: Човек живее со четири огромни питони- тие го дават и стегаат, а тој ги сака

Еден од најголемите човечки стравови се змиите, но ова видео кое ќе го погледнете во прилог сведочи дека постојат луѓе кои воопто немаат страв од нив.

Овој човек чува четири питони, ги бакнува, ги гали, чисти и влегува во терариумот со нив.

Сепак најстрашна е сцената кога питоните се обмотуваат околу него и го стегаат неговото тело, н тој сепак ги сака.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2020 - 20:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега