Видео: Четиричлено семејство живее во 22. квадрати - внатре е рај

 

Во денешно време луѓето сакаат големи станови и куќи, но има семејства кои знаат да направат мал, удобен и функционален рај и од малите куќи и станови.

Четиричлено семејство живее во 22. квадрати. Парот мислел дека кога ќе има деца ќе се преселат во поголема куќа, но потоа се премислиле, а еве и зошто. 

 

 

 

 

13.11.2017 - 21:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа