ВИДЕО: Цепелин за најавни шпици - Георгиевски и Манасков со атракција против Хрватска

Георгиевски во 25. минута успеа да му асистира со цепелин на Манасков кој го постигна еден од најубавите голови во првото полувреме на натпреварот Македонија – Хрватска.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2019 - 19:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега