ВИДЕО: Цело село се собра да го види неидентификуваното суштество

Село во Витенам стана популарно кога на Интернет се појави видео на кое се гледа како мештаните извлекуваат некое неидентификувано суштесво.

Погледнете...

 

20.11.2013 - 13:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега